Agrokémia

TISZAMENTI VEGYIMŰVEK RT.

SZOLNOK, Tószegi út 51.
Tel.: 56/424-800;
Fax: 56/420-021
Internet: http://www.tvmszolnok.hu
E-mail: TVMRT2@AXELERO.HU

GSSP, PK, NP, NPK műtrágyák, élemiszeripari foszforsav, foszfátsók, keisav, ólum, szintetikus kriolit. Közös márkaképviselet a péti Nitrogénművek Rt-vel és a péti Nirtokomplex Kft-vel.

343 Kft

Eger, Sas út 94.
Tel.: 36/411343; 36/321343
Fax: 36/311675
E-mail: kft343@chello.hu

Agro-Diamond Kft.

Tura, Rákóczi út 25.
Tel.: 0620-9864-062;
Fax: 0637-342-430
E-mail: geigeri@hdsnet.hu

BIO-PERM Kft.

Budapest, Igmándi utca 35.
Tel.: 310-2135; 06-20-460-4868
Fax: 310-2135
Internet: http://w3.datanet.hu/~bio-perm
E-mail: bio-perm@mail.datanet.hu

CHEMICAL - SEED KFT.

DEBRECEN, Balmazújvárosi út 10.
Tel.: 52/448-016;
Fax: 52/448-029
E-mail: chmseddb@mail.matav.hu

Cipker 96 Kft.

Budapest, Róbert Károly krt. 47.
Tel.: 06-1-450-1968;
Fax: 06-1-451-0047
E-mail: cipker@cipker.hu

DAMISOL KFT.

ALBERTIRSA, Irsay K. u. 1.
Tel.: 53/370-670;
Fax: 53/370-670
Internet: http://wwww.damisol.hu
E-mail: damisol@axelero.hu

Felső-Bácskai Agrolabor Kft.

Bácsalmás, Rákóczi út 19.
Tel.: 79/341-149;
Fax: 79/341-149
Internet: http://agrolabor.hu
E-mail: agrolabor@agrolabor.hu

Fertilia Kft.

Enying, Kossuth major
Tel.: 22/572-059; 22/572-078
Fax: 22/572-059
Internet: http://www.fertilia.hu
E-mail: fertilia@fertilia.hu

FRANCISKA ÉS JUDIT KFT

KECSKEMÉT, BÚZAKLÁSZ UTCA 20
Tel.: 0676-417-082; 0630-33-77-467
Fax: 0676-506-254
Internet: http://www.franciskakft.hu
E-mail: franciskeslanyikft@t-online.hu

Fructocur Kft.

Tiszavasvári, Kisfaludy út 6.
Tel.: 42/373-296; 20/96-92-515
Fax: 42/373-296
E-mail: fructocur2@t-online.hu

Huminite Kft.

Budapest, Frangepán u. 66/b
Tel.: 1 3503752; 20/342-22-00
Internet: http://www.huminite.hu
E-mail: huminite@elender.hu

Koltex Kft.

Budapest, Istenhegyi út 97/A
Tel.: 1/214-17-01;
Fax: 1/202-73-39
E-mail: kroltex1@axelero.hu

Kontirex Kft.

Békéscsaba, Gyóni Géza 18-20.
Tel.: 66/527-790;
Fax: 66/527-790
Internet: http://www.kontirex.hu
E-mail: kontirex@kontirex.hu

Mező-Keve Kft

Ráckeve, Gorkij u.38
Tel.: 06-24-485-854; 06-20-334-8838
Fax: 06-24-485-854
E-mail: f2nemeth@vnet.hu

TRANZIT-KER KERESKEDELMI RT.

Debrecen, Jókai u.1.
Tel.: 36-52-412660; 36-52-417570
Fax: 36-52-414559
E-mail: tranzitd@axelero.hu